Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Monticello Jellystone, Monticello

Snadná online rezervace Monticello Jellystone a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Monticello bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Monticello Jellystone (Kempy), ubytování Monticello, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Monticello Jellystone. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Monticello Jellystone může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Monticello Jellystone se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Monticello Jellystone vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.6

Monticello Jellystone (Kempy), Monticello

22128 HWY 38 N, Monticello, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Monticello Jellystone
Monticello Jellystone 1Monticello Jellystone 2Monticello Jellystone 3Monticello Jellystone 4Monticello Jellystone 5Monticello Jellystone 6Monticello Jellystone 7Monticello Jellystone 8Monticello Jellystone 9Monticello Jellystone 10

Located right beside Maquoketa River in Monticello, this campground features a large sand beach with pedal boat rentals and an outdoor heated pool. Free WiFi access is available.

Walnut Acres Campground – A Cruise Inn Park offers rental cabins with air conditioning, shelters for group outings and an array of campground sites. For guest convenience, modern bathrooms and laundry facilities are also available.

Guests can enjoy the on-site arcade and snack bar. Other amenities offered at A Cruise Inn Park’s Walnut Acres Campground include a playground, basketball court and golf cart rentals.

National Motorcycle Museum is 12.6 miles away from the campground.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Monticello Jellystone)

Aktivity

Golfové hřiště (do 3 km), Rybaření, Pláž

Jídlo a pití

Gril, Snack bar

Bazén a wellness

Soukromá pláž, Venkovní bazén (sezónní), Bazén

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Společné prostory

Zahrada, Herna

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště, Animační tým, Dětská herna

Úklidová služba

Služba praní

Zázemí pro business

Společenské prostory

Obchody

Obchod se suvenýry, Mini market v objektu

Různé

Bezbariérové, Rodinné pokoje, Klimatizace

Obecné podmínky (Monticello Jellystone)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 13:30

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Monticello Jellystone)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.